Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

79 Uçak seferi iptal Oldu

Megi tayfunu Çin’in güneyini vurdu,79 uçak seferi iptal oldu.son 50 yılın en sert tayfunu olması beklenen Megi tayfunu ülkeye girmeden şimdiden zarar vermeye başladı. Kuvvetli Megi Tayfunu,Çin’in Güneydoğusundaki Fjlin eyaletinin..

Kategori: Havacılık haberleri

Megi tayfunu Çin’in güneyini vurdu,79 uçak seferi iptal oldu.son 50 yılın en sert tayfunu olması beklenen Megi tayfunu ülkeye girmeden şimdiden zarar vermeye başladı.

Kuvvetli Megi Tayfunu,Çin’in Güneydoğusundaki Fjlin eyaletinin zhangzhou kentinden ülkeye giriş yaptı.Bu çerçevede ülkenin güneydoğunda yapılması planlanan 79 uçak seferi iptal oldu.Bu bölgede 270 bin insanın tahliyesine uğraşılıyor.

Megi tayfunu, Çin öncesi Filipinler’in kuzey eyaletleri ve Tayvan’da can ve mal kaybına sebep olmuştu.Filipinler’de felaket sonucu 36 kişi ölürken, Tayvan’da da 11 kişinin yaşamını yitirdiği gelen bilgiler arasında.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri