Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

6 bin uçak seferi iptal edildi

Etkili olan kar ve fırtına nedeniyle ülke genelinde 6 bin uçak seferi iptal edildi. ABD’nin Kuzeydoğu eyaletlerinde etkili olması beklenen yoğun kar yağışı ve şiddetli fırtına nedeniyle Massachusetts,New York ve..

Kategori: Havacılık haberleri

Etkili olan kar ve fırtına nedeniyle ülke genelinde 6 bin uçak seferi iptal edildi.

ABD’nin Kuzeydoğu eyaletlerinde etkili olması beklenen yoğun kar yağışı ve şiddetli fırtına nedeniyle Massachusetts,New York ve Connecticut eyaletlerinde meteoroloji yetkilileri bu bölgede yaşayan vatandaşları uyardı.Olumsuz hava koşulları nedeniyle Bolton Havalimanı’nda yerel saat ile 19:’dan itibaren hava sahasının kapatılacağını açıklayan yetkililer bu yoğun kar yağışının çarşamba günü akşam saatlerine kadar süreceğini açıkladı.Ayrıca yetkililer tipi ve fırtına nedeniyle meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı vatandaşların zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaları şeklinde uyarıyor.

Türk Hava Yolları da akşam saatlerinde yayınladığı duyuru ile 27/01/2015 tarihinde saat 07.25’de gerçekleştirilmesi gereken TK0003 sefer sayılı İstanbul Atatürk Havalimanı – New York John Fennedy Havalimanı seferi ile aynı gün gerçekleştirilmesi gereken TK0004 sefer sayılı New York John F Kennedy Havalimanı-İstanbul Atatürk Havalimanı uçak seferlerini iptal ettiğini duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri