Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

6 bin uçak seferi iptal edildi

Etkili olan kar ve fırtına nedeniyle ülke genelinde 6 bin uçak seferi iptal edildi. ABD’nin Kuzeydoğu eyaletlerinde etkili olması beklenen yoğun kar yağışı ve şiddetli fırtına nedeniyle Massachusetts,New York ve..

Kategori: Havacılık haberleri

Etkili olan kar ve fırtına nedeniyle ülke genelinde 6 bin uçak seferi iptal edildi.

ABD’nin Kuzeydoğu eyaletlerinde etkili olması beklenen yoğun kar yağışı ve şiddetli fırtına nedeniyle Massachusetts,New York ve Connecticut eyaletlerinde meteoroloji yetkilileri bu bölgede yaşayan vatandaşları uyardı.Olumsuz hava koşulları nedeniyle Bolton Havalimanı’nda yerel saat ile 19:’dan itibaren hava sahasının kapatılacağını açıklayan yetkililer bu yoğun kar yağışının çarşamba günü akşam saatlerine kadar süreceğini açıkladı.Ayrıca yetkililer tipi ve fırtına nedeniyle meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı vatandaşların zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaları şeklinde uyarıyor.

Türk Hava Yolları da akşam saatlerinde yayınladığı duyuru ile 27/01/2015 tarihinde saat 07.25’de gerçekleştirilmesi gereken TK0003 sefer sayılı İstanbul Atatürk Havalimanı – New York John Fennedy Havalimanı seferi ile aynı gün gerçekleştirilmesi gereken TK0004 sefer sayılı New York John F Kennedy Havalimanı-İstanbul Atatürk Havalimanı uçak seferlerini iptal ettiğini duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri