Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

5 EUROYA BİLET

İrlanda’da kurulmuş olan ucuzcu havayolu şirketi Ryanair bir milyon adet bileti 5 eurodan piyasaya sürdü.Eylül,ekim ve kasım ayının sonuna kadar bu biletlerin satışının süreceği açıklandı.Bu biletler Avrupa’da 500’e yakın güzergatta..

Kategori: Havacılık haberleri

İrlanda’da kurulmuş olan ucuzcu havayolu şirketi Ryanair bir milyon adet bileti 5 eurodan piyasaya sürdü.Eylül,ekim ve kasım ayının sonuna kadar bu biletlerin satışının süreceği açıklandı.Bu biletler Avrupa’da 500’e yakın güzergatta kullanılabilme imkanı bulunuyor.Ancak Ryanair bu biletleri 27.08.2009 tarihi saat 24.00 ‘e kadar  bu adresten ayırtılması gerektiğini beyan etti.

Ryanair CEO’su Stephen McNAMARA “Ryanair Avrupa’nın en düşük fiyatlarını sunuyor ve yakıt zammının olmayacağının garantisini veriyor. Bizim düşük fiyatlarımız sayesinde trafiği gittikçe büyütmeye ve 900 güzergâhı zamanında geçme performansımıza devam ediyoruz ve 500’den fazla Avrupa varış yerlerine eylül, ekim ve kasım sonunda seyahat için, 1 milyon adet her şey dahil 5 Euro’luk koltuğu piyasaya sürüyoruz. Bu koltuklar perşembe günü (27 ağustos) 24:00’e kadar hızlıca kapılacağı kesin bu yüzden yolcuları firmamızın adresinden tüm biletler tükenmeden yer ayırtmaları konusunda ısrar ediyoruz” dedi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri