Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

5 EUROYA BİLET

İrlanda’da kurulmuş olan ucuzcu havayolu şirketi Ryanair bir milyon adet bileti 5 eurodan piyasaya sürdü.Eylül,ekim ve kasım ayının sonuna kadar bu biletlerin satışının süreceği açıklandı.Bu biletler Avrupa’da 500’e yakın güzergatta..

Kategori: Havacılık haberleri

İrlanda’da kurulmuş olan ucuzcu havayolu şirketi Ryanair bir milyon adet bileti 5 eurodan piyasaya sürdü.Eylül,ekim ve kasım ayının sonuna kadar bu biletlerin satışının süreceği açıklandı.Bu biletler Avrupa’da 500’e yakın güzergatta kullanılabilme imkanı bulunuyor.Ancak Ryanair bu biletleri 27.08.2009 tarihi saat 24.00 ‘e kadar  bu adresten ayırtılması gerektiğini beyan etti.

Ryanair CEO’su Stephen McNAMARA “Ryanair Avrupa’nın en düşük fiyatlarını sunuyor ve yakıt zammının olmayacağının garantisini veriyor. Bizim düşük fiyatlarımız sayesinde trafiği gittikçe büyütmeye ve 900 güzergâhı zamanında geçme performansımıza devam ediyoruz ve 500’den fazla Avrupa varış yerlerine eylül, ekim ve kasım sonunda seyahat için, 1 milyon adet her şey dahil 5 Euro’luk koltuğu piyasaya sürüyoruz. Bu koltuklar perşembe günü (27 ağustos) 24:00’e kadar hızlıca kapılacağı kesin bu yüzden yolcuları firmamızın adresinden tüm biletler tükenmeden yer ayırtmaları konusunda ısrar ediyoruz” dedi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri