Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

305 işçi için son karar verildi

THY ile Hava-İş arasında anlaşma sağlandı ve işten çıkarılan 305 THY personeli tekrar işe alınacak. Geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerde en yüksek oyu alarak Hava-İş Sendikası Başkanı seçilen Ali Kemal Tatlıbal..

Kategori: Havacılık haberleri

THY ile Hava-İş arasında anlaşma sağlandı ve işten çıkarılan 305 THY personeli tekrar işe alınacak.

Geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerde en yüksek oyu alarak Hava-İş Sendikası Başkanı seçilen Ali Kemal Tatlıbal müjdeyi verdi.Türk Hava Yolları ile yaptıkları görüşmeler sonrası gerekli mutabakatın sağlanıldığını ve Türk Hava Yolları,işten çıkardıkları 305 işçiyi tekrar bünyesinde istihdam edeceğini,açıkladı.Varılan bu anlaşma sonrası 15 Mayıs 2013 tarihinde başlayan grevin sona ereceği öğrenilirken,305 THY personeli gelen haberle sevince boğuldu.

Konu ile ilgili yorum yapan havacılık çevresi,aylardır süren pazarlıklardan netice alınamamasının nedeni olarak,24 yıldır Hava-İş Sendikası Başkanlığını yürüten Atilay Ayçin görülüyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri