Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

3. Havalimanı İçin Mahkameden Şok Karar!

İstanbul’a yapılacak olan  3. Havalimanı için yapılmış olan kamulaştırma kararının bir kısmı mahkeme kararıyla durduruldu. 70 bin 855 metrekarelik araziye sahip 4 kişinin mahkemeye açtığı dava sonuçlandı. İstanbul 3.Asliye Hukuk..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul’a yapılacak olan  3. Havalimanı için yapılmış olan kamulaştırma kararının bir kısmı mahkeme kararıyla durduruldu.

70 bin 855 metrekarelik araziye sahip 4 kişinin mahkemeye açtığı dava sonuçlandı. İstanbul 3.Asliye Hukuk Mahkemesi  “Bazı arsaların kamulaştırma bedeli olarak arazi sahiplerine Toki tarafından 16 milyon 289 bin Türk Lirasının arazi sahiplerine  ödenmemesi nedeniyle” kamulaştırmayı durdurma kararı verdi.Arsa sahiplerinin TOKİ tarafından kendilerine  emsallerine göre 10 kat daha küçük miktarda fiyat önermeleri nedeniyle teklifi kabul etmediklerini bu nedenle dava açtıklarını,kamulaştırma kararının durması sonrası haklılık paylarının ortaya çıktığını,ifade etti.

Mahkemenin vermiş olduğu karar sonrası inşaatın akıbeti merak ediliyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri