Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

21.30’da Atatürk,Esenboğa ve Adnan Menderes Havalimanlarında ışıklar sönecek

Saat 21.30’da TAV’ın işletmiş olduğu Atatürk Havalimanı,Esenboğa Havalimanı ve Adnan Menderes Havalimanları’nda ışıklar söndürülmek suretiyle kısa bir eylem yapılacak. TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü tarafından kamuoyuna yapılan bilgilendirmede,dünya genelinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Saat 21.30’da TAV’ın işletmiş olduğu Atatürk Havalimanı,Esenboğa Havalimanı ve Adnan Menderes Havalimanları’nda ışıklar söndürülmek suretiyle kısa bir eylem yapılacak.

TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü tarafından kamuoyuna yapılan bilgilendirmede,dünya genelinde 162 ülke ve 7 binden fazla havalimanında iklim değişiklikleri ile mücadeleye dikkat çekmek amacıyla ışıklar söndürülecek.Havalimanı ve uçuş güvenliğini tehlikeye düşürmeden bu kısa süreli eylemin yapılacağının altı çizildi.

Eylem 20.30 ile 21.30 arasında yapılması planlanıyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri