Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

2013 yaz dönemi staj başvurusu

Türk Hava Yolları tarafından uçak bakım,onarım hizmetleri alanında hizmet veren THY Teknik A.Ş yaz dönemi için staj başvurularını kabul etmeye başladı. Turkish Technic tarafından kamuoyuna yapılan bilgilendirme ilanını; Sektöre eleman..

Kategori: Havalimanı İş ilanları

Türk Hava Yolları tarafından uçak bakım,onarım hizmetleri alanında hizmet veren THY Teknik A.Ş yaz dönemi için staj başvurularını kabul etmeye başladı.

Turkish Technic tarafından kamuoyuna yapılan bilgilendirme ilanını;

Sektöre eleman yetiştiren okullar ve ünitelerimizde karşılığı olan bölümlerde, Teknik Lise, Önlisans ve Lisans düzeyi öğrencilerine sağlanacak staj imkanı; 01 Mart – 31 Mart 2013 tarih aralığında olacaktır.

Sektöre eleman yetiştiren okulların staj müracaatları ve aşağıda belirtilen gerekli evrakları daha önce verilen kontenjanları sayısınca okulunun başvurusu üzerine toplu olarak alınacaktır.

Staj zorunluluğu olan havacılık alanı dışındaki bölümlerde okuyan öğrencilerin müracaatları ise; şahsi müracaatları sonrasında değerlendirilecektir. İstekli olan kişiler; şahsi müracaatlarını internet sayfamız üzerinden ulaşabilecekleri staj başvuru formunu doldurarak yapabilirler. (İnternet üzerinden doldurulan formun eki olarak Staj zorunluluk belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Not Durum Belgesini sunulmalıdır). Müracaatlar; 01-31 Mart 2013 tarih aralığında yapılabilecek, 19 Nisan 2013 tarihine kadar değerlendirilecek müracaat sonuçları; 26 Nisan 2013 tarihinde internet sayfası aracılığı ile ilan edilecektir. Şahsi başvuruları kabul edilen kişiler, staj başlangıç tarihinden 35 gün öncesinde aşağıda belirtilen belgeleri eksiksiz olarak Atatürk Havalimanı B Kapısı 34149 Yeşilköy /İSTANBUL adresine ve THY Teknik A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğü Staj Koordinasyon dikkatine ulaştırmaları gerekmektedir.

Şahsi başvuruları kabul edilen kişilerin sağlayacağı belgeler;

*Nüfus cüzdan fotokopisi

*Not durum belgesi

*Staj zorunluluk belgesi(İmzalı Mühürlü)

*İkamet Belgesi(Muhtarlıktan)

*Sivil Havacılık Güvenliği Eğitimi Sertifikası(Her Çarşamba günü Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü tarafından 20 tl karşılığında verilen bir Seminer, sabah 09:00 da öğlen 13:00 da)

*2 Adet Cepheden Çekilmiş Vesikalık Fotığraf (Fotokopi kabul edilmiyecektir)

*Kaza Sigorta Belgesi (Okuldan)

Başvuru için TIKLAYINIZ

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri