airportturk.net,havaalanı,Uçak bileti,iş ilanları,kabin memurluğu
Reklam alani
2013 yaz dönemi staj başvurusu
Kategori: Havalimanı İş ilanları Eklenme Tarihi: Mar 3rd, 2013 Ekleyen: airportturk

Türk Hava Yolları tarafından uçak bakım,onarım hizmetleri alanında hizmet veren THY Teknik A.Ş yaz dönemi için staj başvurularını kabul etmeye başladı.

Turkish Technic tarafından kamuoyuna yapılan bilgilendirme ilanını;

Sektöre eleman yetiştiren okullar ve ünitelerimizde karşılığı olan bölümlerde, Teknik Lise, Önlisans ve Lisans düzeyi öğrencilerine sağlanacak staj imkanı; 01 Mart – 31 Mart 2013 tarih aralığında olacaktır.

Sektöre eleman yetiştiren okulların staj müracaatları ve aşağıda belirtilen gerekli evrakları daha önce verilen kontenjanları sayısınca okulunun başvurusu üzerine toplu olarak alınacaktır.

Staj zorunluluğu olan havacılık alanı dışındaki bölümlerde okuyan öğrencilerin müracaatları ise; şahsi müracaatları sonrasında değerlendirilecektir. İstekli olan kişiler; şahsi müracaatlarını internet sayfamız üzerinden ulaşabilecekleri staj başvuru formunu doldurarak yapabilirler. (İnternet üzerinden doldurulan formun eki olarak Staj zorunluluk belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Not Durum Belgesini sunulmalıdır). Müracaatlar; 01-31 Mart 2013 tarih aralığında yapılabilecek, 19 Nisan 2013 tarihine kadar değerlendirilecek müracaat sonuçları; 26 Nisan 2013 tarihinde internet sayfası aracılığı ile ilan edilecektir. Şahsi başvuruları kabul edilen kişiler, staj başlangıç tarihinden 35 gün öncesinde aşağıda belirtilen belgeleri eksiksiz olarak Atatürk Havalimanı B Kapısı 34149 Yeşilköy /İSTANBUL adresine ve THY Teknik A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğü Staj Koordinasyon dikkatine ulaştırmaları gerekmektedir.

Şahsi başvuruları kabul edilen kişilerin sağlayacağı belgeler;

*Nüfus cüzdan fotokopisi

*Not durum belgesi

*Staj zorunluluk belgesi(İmzalı Mühürlü)

*İkamet Belgesi(Muhtarlıktan)

*Sivil Havacılık Güvenliği Eğitimi Sertifikası(Her Çarşamba günü Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü tarafından 20 tl karşılığında verilen bir Seminer, sabah 09:00 da öğlen 13:00 da)

*2 Adet Cepheden Çekilmiş Vesikalık Fotığraf (Fotokopi kabul edilmiyecektir)

*Kaza Sigorta Belgesi (Okuldan)

Başvuru için TIKLAYINIZ

Kapali

Havalimanı İş ilanları Kategorisindeki Diger Haberler