Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

20 yılda 5.6 trilyon dolarlık sipariş beklentisi

Dünyanın en büyük askeri ve sivil uçak üreticilerinden Boeing gelecek 20 yılda 5,6 trilyon dolarlık uçak siparişi beklediğini açıkladı. ABD merkezli uçak üretim şirketi Boeing gelecek 20 yılda piyasadan beklentilerini..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünyanın en büyük askeri ve sivil uçak üreticilerinden Boeing gelecek 20 yılda 5,6 trilyon dolarlık uçak siparişi beklediğini açıkladı.

ABD merkezli uçak üretim şirketi Boeing gelecek 20 yılda piyasadan beklentilerini ortaya çıkaran bir araştırma yaptı.Yapılan araştırma sonuçlarını kamuoyu ile paylaşan Boeing,son yıllarda tün dünya genelinde gelişen havacılık sektörünün gelecek 20 yılda daha da büyüyeceğini ve bu büyüme ile birlikte hava yolu şirketlerinden kendilerine gelecek uçak siparişlerinin artacağını ümit ediyor.Geleceğe yönelik piyasa değeri 5.6 trilyon dolar olan toplam 38 bin 50 adet uçak siparişi alacağını planlayan şirket tüm hazırlıklarını bu yönde yapıyor.Bir çok hava yolu şirketine uçak tedarik eden Boeing’in özellikle son üretmiş olduğu Dreamliner 787-9 modeline hava yolu şirketlerinden büyük talep talep var.

Boeing tarafından yapılan piyasa tahmini sonrası en büyük rakibi Airbus’un piyasa tahmini yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri