Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

20 yılda 5.6 trilyon dolarlık sipariş beklentisi

Dünyanın en büyük askeri ve sivil uçak üreticilerinden Boeing gelecek 20 yılda 5,6 trilyon dolarlık uçak siparişi beklediğini açıkladı. ABD merkezli uçak üretim şirketi Boeing gelecek 20 yılda piyasadan beklentilerini..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünyanın en büyük askeri ve sivil uçak üreticilerinden Boeing gelecek 20 yılda 5,6 trilyon dolarlık uçak siparişi beklediğini açıkladı.

ABD merkezli uçak üretim şirketi Boeing gelecek 20 yılda piyasadan beklentilerini ortaya çıkaran bir araştırma yaptı.Yapılan araştırma sonuçlarını kamuoyu ile paylaşan Boeing,son yıllarda tün dünya genelinde gelişen havacılık sektörünün gelecek 20 yılda daha da büyüyeceğini ve bu büyüme ile birlikte hava yolu şirketlerinden kendilerine gelecek uçak siparişlerinin artacağını ümit ediyor.Geleceğe yönelik piyasa değeri 5.6 trilyon dolar olan toplam 38 bin 50 adet uçak siparişi alacağını planlayan şirket tüm hazırlıklarını bu yönde yapıyor.Bir çok hava yolu şirketine uçak tedarik eden Boeing’in özellikle son üretmiş olduğu Dreamliner 787-9 modeline hava yolu şirketlerinden büyük talep talep var.

Boeing tarafından yapılan piyasa tahmini sonrası en büyük rakibi Airbus’un piyasa tahmini yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri