Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

2 uçak havada çarpıştı

Havalimanında gösteri yapan iki küçük uçak,havada çarpıştı.O anlar saniye saniye izleyiciler tarafından kayda alındı. Malezya’nın Langkawi Havalimanı’nda meydana gelen olayda,Endonezya’nın havacılık gösteri takımına ait iki küçük uçak,henüz belirlenemeyen nedenden dolayı..

Kategori: Havacılık haberleri

Havalimanında gösteri yapan iki küçük uçak,havada çarpıştı.O anlar saniye saniye izleyiciler tarafından kayda alındı.

Malezya’nın Langkawi Havalimanı’nda meydana gelen olayda,Endonezya’nın havacılık gösteri takımına ait iki küçük uçak,henüz belirlenemeyen nedenden dolayı  çarpıştı.Malezya Ordu Genel Sekreteri Tümgeneral Fuad Basya,Jupiter Akrobasi takımında yer alan iki gösteri uçağının akrobasi hareketleri sırasında kanat kısımlarının seyir halindeyken temas etmeleri nedeniyle kazanın meydana geldiğini,olay sonrası iki pilotun yara almadığını ve uçakta bulunan fırlatma koltukları sayesinde hayatta kaldıklarını söylerken,dört pilotun da  olay sonrası  psikolojik bakımdan zor durumda olduklarını açıkladı.

Pilotların 17 Mart ile 25 Mart tarihleri arasında Malezya’da yapılacak havacılık fuarı için çalışmalar yaptığı öğrenildi.

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri